CO O MNIE MÓWIĄ?

Doskonale prowadzone zajęcia! W czasie zajęć nie ma straconej ani sekundy – cały czas coś się dzieje. Beata potrafi zarazić swoją pozytywną energią, jest bardzo cierpliwa. Robimy bardzo dużo różnorodnych ćwiczeń, ciekawe tematy do dyskusji ,ciekawe materiały, ciekawe lektury do domu. Polecam!

                                                                                              Natalia

Lekcje z Beatą to czysta przyjemność. Nie spodziewałam się, że nauka języka może być takprzyjemna i lekka. Beata potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, a jej pozytywne nastawienie do nauki udziela się również mnie. Mogę powiedzieć, że Beatka wręcz zaraża do nauki, oczywiście z pozytywnym znaczeniu. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwa i odpowie na każde pytanie. Od teraz nauka hiszpańskiego nie kryje przede mną żadnych tajemnic, a ja w końcu otworzyłam się na swobodne mówienie w tym języku. 

Lekcje polecam osobom, które przede wszystkim chcą mówić wjęzyku hiszpańskim i pokonać swoją językową barierę. Z Beatą na pewno się uda!:)

                                                                                              Ewelina

Beata jest wspaniałą nauczycielką. Lekcje prowadzi w sposób mega ciekawy. Niesamowite jest to jak szybko przełamałam się do mówienia po hiszpańsku. Przy Beacie nie boję się mówić, zawsze docenia starania nawet najmniejszej podjętej próby. Co więcej Beata jest osobą cierpliwą i bardzo pozytywną. W jej lekcjach uczestniczę bardzo chętnie i mogę to powiedzieć z ręką na sercu że nie zamieniłabym Beaty na żadną inną nauczycielkę. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! 🙂 Polecam w 100% zajęciach z Beata 🙂

                                                                                                Ewa G.

Zawsze pogodna, wesoła i pomocna. Każda godzina nauki z Tobą to sama przyjemność a nieprzymus. 
Dzięki Tobie w Hiszpanii czuje sie jak u siebie w domu,podróżując samotnie załatwiam wszystkie sprawy po hiszpańsku. 
Dziękuję że los sprawił iż zostałaś moim nauczycielem.
Jesteś wspaniałym nauczycielem i z pewnością każdy uczeńktóry stanie na Twojej drodze to potwierdzi.
Muchas gracias por todo

                                                                                              Mirek

Bardzo ciekawe lekcje nastawione na komunikację- nawet na podstawowym poziomie. Jako osoba początkująca dukam, ale z pomocą pani Beaty tworzę jakieś zdania:) i sprawia mito dużo satysfakcji. Stanowczo polecam lekcje z panią Beatą. Bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb ucznia.

                                                                                              Basia